Gizlilik Politikası

Çernobil Türkiye’ye hoşgeldiniz.

İletişim adresimiz : (cernobilturkiye@gmail.com )

Web sitemizi ziyaret eden her kişinin web tarayıcısı, ip adresi ve şehir/ülkesi, sistemimiz tarafından otomatik olarak algılanmaktadır.

Tarafımızca toplanan bilgiler özeleştiri için kullanılmakta ve ardından silinmektedir. Web sayfamızın içeriğini geliştirmek ve sayfamızın düzenini ve içeriğini her ziyaretçi için değiştirmekte kullanılmaktadır.

Çerezler hakkında: Çerezleri, ziyaretçilerin ayarlarını kaydetmek için,  kullanıcıların gezdikleri sayfalardaki bilgisayara ait bilgileri (ip, tarayıcı, çözünürlük vb) bilgileri kaydetmek için, web sayfasını kullanıcının tarayıcı tipine veya girdiği diğer bilgiler doğrultusunda düzenlemek için kullanmaktayız.

Bağlantılar Hakkında: Sizin ilginiz olan teklifleri size sunabilmek için, Google gibi diğer sitelerle ilişki halindeyiz.Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Google’ın kullanım sözleşmesini (http://www.google.com/privacypolicy.html) gözden geçirebilirsiniz.

Eğer bu sitenin belirtilen şartları uygulamadığını düşünüyorsanız, yukarda belirtilmiş olan e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÇernobilTürkiye © 2008

Bir Cevap Yazın